Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: ESB3 30% / SULFATYW .

ESB3 30% / SULFATYW . 2 lata 5 miesiąc temu #11

• januszholandia
  • januszholandia Avatar
  • Senior forum
  • Otrzymane podziękowania: 23
  • Oklaski: 1
Człowiek cały czas się uczy ,podpatruje od tutejszych co mądre i ciekawe,czytam co chłopaki tu na forum piszą,nie jestem alfą i omegą w przeciwieństwie do .... :lol: :lol: :lol: ...
Lekarza nie uważałem nigdy za wyrocznię !!!
Teraz będę już tylko czytał .....obiecuję.......tak jak zrobiłem to na kanarki.net.pl
Nie ma to jak sprowadzać się tylko do czepiania i do chwalenia się zdjęciami........
Ostatnio zmieniany: 2 lata 5 miesiąc temu przez januszholandia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

ESB3 30% / SULFATYW . 2 lata 5 miesiąc temu #12

• Andrzej 1949
  • Andrzej 1949 Avatar
  • Senior forum
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 2
Proszę o odpowiedź merytoryczną o leczeniu megabakteriozy, a nie insynuacji na temat zamieszczanych przeze mnie postów.
Temat z mojej strony uważam za zamknięty.Jak się ma ptaki na jakimś poziomie to można je pokazać, a nawet należy.
Ostatnio zmieniany: 2 lata 5 miesiąc temu przez Andrzej 1949.

ESB3 30% / SULFATYW . 2 lata 5 miesiąc temu #13

• Waldek
  • Waldek Avatar
  • Złoty forowicz
  • Otrzymane podziękowania: 48
Witam januszholandia pisz pisz o swoich doświadczeniach spostrzeżeniach odnośnie leczenia chorób nawet nie myśl by tego zaniechać , takie informacje są bez cenne i budują te Forum ! Fajnie to opisujesz w dodatku dokumentujesz zdjęciami , jest to kawał roboty wiem to ze swojego doświadczenia i szacunek że w ogóle ci się chce . Jak widzisz nie każdemu mentalność pozwala na to by podzielić się doświadczeniem i wiedzą w tym temacie nie którzy myślą że ich wiedza przyda im się na tamtym świecie :lol:

Ale muszę przyznać że Andrzej 1949 też ma doświadczenie i wiedzę odnośnie leków i leczenia ponieważ ze zwierzętami ma do czynienia przez większość swego życia i wiedza ta jest spora :) .

Najważniejsze żeby za wszelką cenę nie starać się podważyć jeden drugiego bo nie o to w tym chodzi , bez spinania się i robić swoje . Muszę dodać od siebie że jest różnica w zamienniku a oryginalnym lekiem , niby jest to ten sam skład ale szybkość działania , siła i skuteczność jest bardzo zauważalna .

Pozdrawiam Panowie !!!!!
Za tę wiadomość podziękował(a): januszholandia

ESB3 30% / SULFATYW . 2 lata 5 miesiąc temu #14

• Andrzej 1949
  • Andrzej 1949 Avatar
  • Senior forum
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 2
Waldku, przyswajalność a co za tym idzie szybkość i skuteczność leczenia nie ma nic wspólnego z spektrum ( zakresem)
działania.Jeżeli lekarz przepisze lek "a" to leki o tym samym składzie "b,c,d" będą dla niego zamiennikami. Natomiast jeżeli
przepisze"b" to zamiennikami będą leki "a,c,d".Do tego leki tego samego producenta mogą mieć różne nazwy w zależności
od kraju w którym są sprzedawane.
Ostatnio zmieniany: 2 lata 5 miesiąc temu przez Andrzej 1949.

ESB3 30% / SULFATYW . 2 lata 5 miesiąc temu #15

• januszholandia
  • januszholandia Avatar
  • Senior forum
  • Otrzymane podziękowania: 23
Waldek-dobrze twierdziłem i twierdzę ,że jesteś mądrym gościem .Wiemy o czym piszemy i ,,kumamy czaczę"
Ja rozwijam się myślę,regularnie dyskutuję z moją wyrocznią ,facet jest niesamowity,najlepszy wet na terenie Beneluxu(to zdanie mistrzów świata pochodzących z Holandii)...Ma swoje laboratoria,robi produkty,testuje etc....płacę za konsultacje ,staram się te wiadomosci przekazać i niestety..,,kogo to interesuje" poza Tobą i
Mam znajomych hodowców w Polsce...ludzie po 80 lat...stoją w tym samym miejscu gdzie byli 30 lat temu ....,no ale wszystko wiedza najlepiej :lol: :lol: :lol:
Mam tez tu takiego holendra,który hodował piekne szczygiełki....teraz od 2 lat gile zaczął hodować....i zaczęły się ,,schody"....przyjął z pokorą wskazówki i jest dobrze,no ale około 10 pięknych ptaków stracił niestety.
Temat się rozwinął ...a przecież nie o to chodzi,kto ma rację ,tylko chodzi o to,żeby jak najszybciej i najlepiej pomóc w razie choroby- ptakom .
Ja się dzielę nie tym co wyczytałem w sieci,ale odczułem to jak to się mówi ,,na własnej skórze"..straciłem ptaki....jeszcze kużwa żle :evil:
Znalazłem parę ciekawych rzeczy w języku polskim,po niderlandzku nie wklejam nic,bo można żle odczytać
Kto chce niech czyta i przemyśli logicznie o ,,co kaman" :)
portal.abczdrowie.pl/co-to-jest-substancja-czynna-w-lekach

i trochę bardziej technicznie opisane :P
www.m.kierunekfarmacja.pl/artykul,5556,m...-drugiego-planu.html

P.s nie będę tu się udzielał,mam cukrzyce ,nadciśnienie..i nie mam zamiaru się tu wkur.iać...sorry ale niech mam też ptaków na poziomie,rozmnażam,kocham i dbam o ich zdrowie...to dla mnie jest priorytetem i tego nie zmienię
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2 lata 5 miesiąc temu przez januszholandia.

ESB3 30% / SULFATYW . 2 lata 5 miesiąc temu #16

• Waldek
  • Waldek Avatar
  • Złoty forowicz
  • Otrzymane podziękowania: 48
ZSKODA !
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.136 s.